BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Gossip

Njeriu i saj i dashur përfundon në spital, Rudina Dembacaj prek me dedikimin

Njeriu i saj i dashur përfundon në spital, Rudina Dembacaj prek me

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj me anë të një postimi në rrjete sociale ka publikuar pamje ku tregon se babai i saj ndodhet në spital pasi ka probleme shëndetësore. Ajo nuk ka treguar se çfarë problemi ka i ati por thekson se ai po merr përkujdes maksimal nga mjekët.

“Në përgjithësi, ne nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale. Jo për ti fshehur, por për të mos transmetuar trishtim te ata që na ndjekin! Por ja vlen ta bësh publike, kur ke falenderime të sinqerta për të thënë.

Faleminderit mjekë dhe infermierë të QSUT. Faleminderit shëndetësisë së vendit tonë. sinqerisht Rudina Dembacaj. Faleminderit që po kujdeseni kaq shumë për babin tim të shtrenjtë”, shkruan Rudina.

Njeriu i saj i dashur përfundon në spital, Rudina Dembacaj prek meNjeriu i saj i dashur përfundon në spital, Rudina Dembacaj prek me

Njeriu i saj i dashur përfundon në spital, Rudina Dembacaj prek me