BREAKING NEWS

Ilir Meta i rikthehet luftës me mazhorancën, kthen për rishqyrtim në Kuvend aktin normativ për OFL, ja pretendimet e presidentit

Ilir Meta i rikthehet luftës me mazhorancën, kthen për rishqyrtim
x

Gossip

Njihuni me rusen që po bën namin në Amerikë (FOTO)

Njihuni me rusen që po bën namin në Amerikë (FOTO)

Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, vazhdon të provokojë me format e saj bombastike.

Prej një kohë të gjatë ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po e zhvillon karrierën e saj si foto modele. Në daljen e saj të fundit  na dëshmoi se është një nga femrat më tërheqëse në botë.

Anastasiya ekspozoi format trupore duke vënë në pah akoma dhe më shumë sensualitetin e saj.  Ajo ndiqet nga më shumë se 10 milionë fansa nga e gjithë bota.