BREAKING NEWS

Të tjera detaje të rëndësishme nga plagosja në Allias, autorët kthyen gjithçka përmbys në vilë

x

Gossip

Njihuni me rusen që po bën namin në Amerikë (FOTO)

Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, vazhdon të provokojë me format e saj bombastike.

Prej një kohë të gjatë ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po e zhvillon karrierën e saj si foto modele. Në daljen e saj të fundit  na dëshmoi se është një nga femrat më tërheqëse në botë.

Anastasiya ekspozoi format trupore duke vënë në pah akoma dhe më shumë sensualitetin e saj.  Ajo ndiqet nga më shumë se 10 milionë fansa nga e gjithë bota.