Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Njihuni me shqiptaren me të pasmet më seksi/ Fotot e reja janë përvëluese

Postuar: 11/09/2018 - 20:31

Mund të thuhet publikisht, se ajo është shqiptarja me të pasmet më seksi.

Se e meriton këtë titull, Redona Koci e ka dëshmuar përsëri, me disa fotografi të reja, që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja nga Tirana ka treguar trupin e saj fantastik, e veshur me një kostum të zi të larjes.

Të pasmet fantastike të zeshkanes, sigurisht, kanë tërhequr më së shumti vëmendje.

ImageImage

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 1. Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2018 - 21:59

Nata e djeshme ka mbledhur bashkë shumë personazhe të njohur të ekranit, të cilët festuan si të ‘çmendur’ dasmën e reperit të njohur, Gjiko dhe moderatores simpatike, Elita Rudi.

Postuar: 22/09/2018 - 21:38

Çfarë nuk bëhet për të rënë në sy.

Postuar: 22/09/2018 - 21:34

 Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë padyshim dy nga femrat më seksi dhe më të komentuar

Postuar: 22/09/2018 - 21:16

Më 21 shtator, ditën e djeshme u kurorëzua në martesë një nga çiftet më të komentuara të showbizt

Postuar: 22/09/2018 - 21:11

Ronela Hajati ka qenë e ftuar ditën e sotme në ‘Pop Culture’.

Postuar: 22/09/2018 - 20:59

Një kompani e njohur hotelesh dhe restorantesh sipas mediave turke, po planifikon të hapë një tje

Postuar: 22/09/2018 - 20:49

Ndonëse është i martuar me këngëtaren Nora Istrefi me të cilën ka edhe një vajzë, Robert Berisha