BREAKING NEWS

Najada Çomo do jetë kandidate e PS! Rama i bën kërkesën e papritur ‘live’: Nxora një sekret...

Najada Çomo do jetë kandidate e PS! Rama i bën
x

Gossip

Noizy del me 'diss-in' e fuqishëm, Stresi bën reagimin që nuk pritej

Noizy del me 'diss-in' e fuqishëm, Stresi bën reagimin

Noizy disa ditë me parë ka publikuar këngën e tij më të re “1 herë e mirë (Vaksina)”, qe i dedikohet të gjithë kundërshtarëve të tij. Kjo këngë vazhdon të ketë një sukses të madh dhe vetëm brenda dy ditëve ka arritur rreth 2 milion klikime në Youtube.

Noizy në këngë shprehet se i konsideron kundershtaret peshq të vegjël ndërsa veten balenë. 

I pari qe ka reagyar ka qenë Big Kik i cili i bëri “diss” disa javë më parë në “Gjoni Black”. 

Big Kik përmes një postimi në rrjetet sociale ka shkruar:  “S’ka reklamë të keqe. Shkoni dhe shpërndani ca dashuri”.

Por nuk ka munguar as reagimi i reperit Stresi i cili përmes një postimi në rrjetet sociale shprehjet se nuk ka ndërmend të bëjë “diss-e” , por do thotë fjalën e fundit së shpejti.

“Mos pritni diss prej meje, as nuk shaj askënd se jemi rrit, por meqë doni realitet, po realitet priteni. Po foli i fundit,” shkruan Stresi.

Më të lexuarat