BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Gossip

“Nominimi më i vështirë ka qenë me...”/ Luizi flet për ish banoren e ‘Big Brother Vip’ dhe sekletin e tij të madh: Gocë garipe, e zuri Oltën përfundi

“Nominimi më i vështirë ka qenë me...”/ Luizi

Për Luiz Ejllin nominimi më i vështirë që ka pasur që nga fillimi i “Big Brother VIP2” e deri më tani ka qenë ai me Kiara Titon dhe Efi Dhedhes.

Mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte në oborr me Qetsor Ferrunajn, këngëtari i njohur foli edhe për karakterin e ish-banores së shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Luizi: Nominimi i parë i fortë që kam unë tash 84 ditë këtu brenda, kam pas një me Kiarën dhe Efin

Qetsori: Ai ka qenë i fortë. Se aty dëmtoheshe nëse ikte Kiara

Luizi: Prandaj e kisha sikletin e madh

Qetsori: Efi ça karakteri ishte?

Luizi: Efi? Gocë garipe shumë. E vuri Oltën përfund

Qetsori: Ashtu ë? Edhe shtatlartë e sikur është ndjerë Olta nën presion nga lartësia

Luizi: Fjala e Oltës, se Dea ishte me Amosin, edhe i kishte Olta. Po e kishte Amosin se shok që në fillim. Amosi kishte këto flirtimet me Dean tanë kohën edhe vendosën bashkë në heshtje për të më nxjerrë në nominim mua me Efin dhe Kiarën