BREAKING NEWS

“Lamtumirë Komandanti i QBO”/ Ndahet papritur nga jeta koloneli i njohur, Petro Koçi jep lajmin e hidhur: Parajsa u takon burrave si ti!

“Lamtumirë Komandanti i QBO”/ Ndahet papritur nga jeta koloneli
x

Gossip

Nora Istrefi nuk kursehet, ja sa i kushtojnë sandalet dhe bikini që mban veshur në plazh

Nora Istrefi nuk kursehet, ja sa i kushtojnë sandalet dhe bikini që

Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19. Në det po shoqërohet nga mikja e saj më e mirë, vajza Renee.

Nora nga pushimet i ka publikuar disa foto në të cilat duket seksi në bikini, më pas doli çmimi i tyre dhe nuk është i ulët. Bikinit e këngëtares shqiptare kushtojnë 195 euro ndërsa sandalet 575 euro.

Nora Istrefi nuk kursehet, ja sa i kushtojnë sandalet dhe bikini që