Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Nudo skarco”, zhvishet gazetari i njohur shqiptar, pozon para... (Foto)

Postuar: 12/07/2019 - 18:22

Gazetari 70-vjeçar Mitro Çela është zhveshur. Teksa jemi pothuajse në mesin e verës, Çela ka menduar ta kalojë nxehtësinë e kësaj stine duke pozuar vetëm me mbathje përpara pasqyrës.

Çela ka zgjedhur të postojë dy foto në profilin e tij në Facebook, ku shihet vetëm me të brendshme. Krahas fotos gazetari shkruan: Nudo skarco. Mall pa vlerë: As shitet e as blihet?!

Mitro Çela njihet si një nga gazetarët e vjetër, që në kohën e komunizmit. Gjithashtu ato që mbahen mend janë batutat e tij për familjen, teksa ka treguar mënyrën se si e ka njohur gruan e tij Ezmerkën.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 10:15

Prej disa ditësh në rrjetet sociale gjithë personazhet e njohur publik, dhe jo vetëm, kanë nisur një sfidë të re e cila  tregon se si do të dukesh kur të plakesh.

Postuar: 18/07/2019 - 09:31

Prej ditësh po qarkullon në rrjetet sociale një aplikacion, që e kanë përdorur pothuajse të gjith

Postuar: 18/07/2019 - 09:20

Prej disa ditësh në rrjetet sociale gjithë personazhet e njohur u publik dhe jo vetëm kanë nisur

Postuar: 18/07/2019 - 09:00

Artisti shumë i dashur për publikun dhe që shkakton gjithnjë bujë me deklaratat e tij, Robert Ali

Postuar: 18/07/2019 - 08:21

oderatori, producenti dhe aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi do të jet

Postuar: 17/07/2019 - 22:56

Trashëgimtarja e Top Medias dhe fashionistja e njohur shqiptare, Lori Hoxha është shumë aktive

Postuar: 17/07/2019 - 22:42

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka treguar edhe një herë krenarinë që ndjen k