BREAKING NEWS

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi të vërtetat e pandemisë dhe skandalin e numrit të vdekjeve: E kuptuam situatën menjëherë, jam i gatshëm të vë bast se vendet që janë mbyllur ...

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi
x

Gossip

Nuk arriti t’u bënte ballë plumbave të atentatit, ndërron jetë reperi i njohur

Nuk arriti t’u bënte ballë plumbave të atentatit,

Reperi i njohur, Lil Marlo ka humbur jetën, pasi është qëlluar për vdekje në Atlanta, ndërsa po udhëtonte me makinë e tij. Lajmi u dha nga studio  e regjistrimit, “Quality Control Music”, duke thënë se ishte një njeri me talent të madh, që nuk kishte frikë nga asgjë.

Sipas Departamentit të Policisë në Atlanta, sulmi ndaj 27-vjeçarit ka qenë i planifikuar.

“Quality Control Music” shprehet se Marlo ka qenë një yll në rritje, që prej kohës kur iu bashkua kompanisë së regjistrimit. Ata kanë postuar edhe një foto të tij në Instagram, shoqëruar me mbishkrimin “U prehsh në paqe”.

Marlo u prezantua për herë të parë në tregun muzikor në bashkëpunimin me rreperin “Lil Baby” në produksionin “The Hard Ëay”.

Gjithashtu ai ka bashkëpunuar me rreperat e njohur si Feature, Gucci Mane. Drejtuesi i shtëpisë muzikore, Pierre Thomas, u shpreh, se mëngjesin e vrasjes, ai po punonte me Marly për 4 projekte muzikore. Marrë nga SKY