BREAKING NEWS

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë në dorë dosjet e aferës së CEZ, janë të tronditur nga heshtja e drejtësisë përballë korrupsionit

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë
x

Gossip

“Nuk bëre skenë pornografike/ Lediana bën reagimin e papritur kur kupton që janë kamerat ndezur. Mevlani acarohet keq: Nuk më shihni më...

“Nuk bëre skenë pornografike/ Lediana bën reagimin e

Takimi i Ledianës dhe Mevlanit pati edhe një prapaskenë që nuk pritej. Në një moment kur Lediana kujtoi se kamerat ishin fikur po qëndronte e përqafuar me Mevlanin, por sapo e kuptoi u acarua madje duke akuzuar produksionin.

Kjo gjë acaroi edhe Mevlanin i cili tha: kur janë kamerat hapur si bën këto gjëra është e fshehtë. Mua nuk më shihni më këtu , që të më bërtasin mua gocat në sy të të tjerëve. Pse duhet të më ndodhin mua këto.

Lediana: Unë s’dua të dal përqafimi im në kamera. Juve thoni që u mbyll, thikë pas shpine.

Mevlani: Ti s’bërë ndonjë skenë pornografike të duket gjë e madhe përqafimi

Më të lexuarat