Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk do e besoni çfarë i thotë publikisht Geti, Marinës!

Postuar: 20/11/2017 - 21:33

Moderatorja Marina Vjollca është shfaqur plot sharm gjatë spektaklit “C’est la vie” e veshur tërësisht me të bardha.

Ai ka publikuar një sërë fotosh në rrjete sociale ku ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit, ndonëse 1 koment duhet t’i ketë tërhequr vëmendjen dhe pushtuar zemrën.

“Gjeja me e bukur ne at spektakel je ti o bukuri,”-i shkruan bashkëshorti i saj reperi nga Kosova Getoar Selimi.

Në këtë mënyrë ai tregoi mbështetjen për bashkëshorten e tij. Marina dhe Geti u lidhën në martesë në shtator të këtij viti në një nga ceremonitë më të bukura të dasmave vip.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 22

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/08/2018 - 16:01

Pas martesës duket se Orinda Huta është shndërruar në një ‘zonjë’ të vertetë për shtëpi. Sot moderatorja është zgjuar herët dhe ka bërë pazaret.

Postuar: 15/08/2018 - 15:35

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë çifti i suksesshëm i showbiz-it.

Postuar: 15/08/2018 - 15:29

Nevina Shtylla është një nga moderatoret e reja të ekraneve shqiptare, ajo prezantoi sezonin e ka

Postuar: 15/08/2018 - 14:19

Olsi Bylyku tashmë është bërë një personazh mjaft i njohur për të gjithë ne.

Postuar: 15/08/2018 - 13:56

Me afrimin e muajit shtator, që shënon dhe nisjen e sezonit të ri televiziv, televizionet e mëdha

Postuar: 15/08/2018 - 13:04

Pas koncerteve dhe angazhimeve të shumta në botën e muzikës, Bebe Rexha duket se ka marrë përfiti

Postuar: 15/08/2018 - 12:42

Një modele ruse, e cila konsiderohet si kukulla Barbie për format e saj, ka reaguar ashpër ndaj p