BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Gossip

Nuk do e besoni! Ja sa vjeç është Tea e “Përputhen”, një nga personazhet më të dashur dhe të komentuar

Nuk do e besoni! Ja sa vjeç është Tea e

Një ndër konkurrentet e emisionit “Përputhen” është edhe Tea, e cila ka arritur për një kohë të shkurt të marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë në Instagram me të gjithë ata të cilët duan të dinë më shumë rreth saj.

E pyetur se kur feston ditëlindjen, Tea u përgjigj pa hezitim edhe për moshën

“Në mars i bëjë 22”, tha ajo.

Nuk do e besoni! Ja sa vjeç është Tea e

Nuk do e besoni! Ja sa vjeç është Tea e

Nuk do e besoni! Ja sa vjeç është Tea e