BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Nuk do ta besoni! Loredana paska qenë sërish shtatzënë dhe sjell në jetë fëmijën e dytë

Nuk do ta besoni! Loredana paska qenë sërish shtatzënë dhe

Loredana dhe Mozzik janë bërë prindër për herë të dytë. Megjithëse këngët e fundit të çiftit kanë qenë rreth ndarjes dhe tradhëtisë, lajmi se janë bërë sërish prindër ka habitur jo pak fansat e tyre.

Këngëtarja ka ndarë në instagramin e saj një foto me një foshnjë në krahë ku krahas saj ka vendosur një emoji me katër pjesëtarë të familjes, duke lënë të kuptohet se familja e tyre është zgjeruar.

Nuk do ta besoni! Loredana paska qenë sërish shtatzënë dhe