BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Gossip

Nuk do ta besoni! Moderatorja e njohur zbulon se nuk ka qenë kurrë në Dubai për një arsye të veçantë

Nuk do ta besoni! Moderatorja e njohur zbulon se nuk ka qenë kurrë

Jemi mësuar shpesh që në profilet e mediave sociale të personazheve të njohura të shohim foto nga destinacione të ndryshme dhe luksoze. Mes tyre një vend shumë i frenkuentuar është Dubai. Mirëpo, jo për moderatoren e njohur nga Kosova Qëndresa Krelani.

Kjo e fundit tregoi sot në ‘Fftesë në 5’ se nuk ka qenë kurrë në Dubai. Qeqa zbuloi se i pëlqen të vizitojë destinacione të ndryshme në Shqipëri dhe mes tyre plazhi i saj i preferuar është Velipoja.

“Pavarësisht se kemi luksin të shkojmë dhe të jemi prezentë nëpër plazhet më luksoze të Shqipërisë unë jam modeste dhe për shembull kur isha tani, shkova në Velipojë. Kam qëndruar për 10 ditë dhe i ngacmoja shoqet e mia që pëlqejnë të shkojnë në Dubai. Dhe unë iu them: “E kam gjetur Dubain tim dhe është ‘Velipaj’. Nuk kam qenë kurrë në Dubai sepse e kam gjetur vendin tim që e quaj Velipaj dhe është Velipoja”.- tha ajo me humor.

E përtej gjithë dashurisë që ajo ka për Shqipërinë, situatat e çuditshme dhe të sikletshme nuk i kanë munguar. Qeqa ka zbuluar një prej tyre vite më parë në Durrës. Moderatorja tregoi se një pronar hoteli e ka përzënë për shkak se ai ishte tifoz i Teutës dhe ajo e Vllaznisë.

“Vjen djali pronait dhe më thotë: “Ti je Qeqa Krelani? Tifoze e Vllaznisë? Nuk të shërbej as ujë, as ushqim, mos gabo t’i përdorësh shezlongët këtu. Ik nga plazhi im.” Ai kishte qenë tifoz i çmendur i Teutës dhe e ksihte marrë personale që disa herë kam thënë që e mbështesë Vllazninë. Më përzuri vetëm për këtë gjë dhe jam ndjerë shumë keq dhe e ofenduar. U largova dhe bika në një hotel tjetër.”– tregoi ajo.

Më të lexuarat