BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Gossip

Nuk do ta besoni, por paska një arsye se pse Arbana Osmanin nuk e kemi parë kurrë të nxehur (FOTO)

Nuk do ta besoni, por paska një arsye se pse Arbana Osmanin nuk e kemi

Arbana Osmanin jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë të vetëpërmbajtur në çdo dalje televizive.

Moderatorja pavarësisht situatave që është ndeshur gjithmonë ka ruajtur gjakftohtësinë. Së fundmi Arbana ka vendosur të zbulojë sekretin pse nuk nxehet kurrë. Ajo shfaqet në një postim me të birin Jonin duke luajtur ‘Mos u nxeh’ dhe krahas shkruan: ‘Arsyeja pse nuk para nxehem.’

Nuk do ta besoni, por paska një arsye se pse Arbana Osmanin nuk e kemi

Mëmësia dhe jo vetëm duket se ia ka testuar durimin Arbanës në limite sa të gjithë mund ta xhelozojmë nga pak.