Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk do ta besoni! Rihanna në bashkëpunim me reperin shqiptar

Postuar: 23/05/2019 - 09:40

Gashi është një nga reperët shqiptarë, suksesi i të cilit sa vjen e rritet. Ai ka publikuar disa bashkëpunime me emra të njohur të ‘Hollywood’ dhe këto janë pritur shumë mirë nga publiku.
 
Së fundmi, nëpërmjet një videoje në ‘Instagram’, Gashi lajmëroi projektin e tij të rradhës, i cili mund të jetë me Rihanna-n dhe dj me famë ndërkombëtare, DJ Snake.
 
Reperi është penduar dhe e ka fshirë videon për ta mbajtur sekret këngën e re deri në momentin e publikimit të tij, megjithatë ‘Xing.al’ ka mundur të sigurojë një foto të postimit. Ndoshta Gashi do të jetë pjesë e albumit më të ri të Rihanna-s, ‘R9’, megjithatë presim të shohim detajet e reja nga vetë artistët.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranuar publikisht që është homoseksual.

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.