BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Nuk do ta njihni! 29 vite më parë, dalin pamjet e rralla nga dasma e Mihrije Brahajt dhe Naim Abazit, këngëtarja e njohur publikon fotot

Nuk do ta njihni! 29 vite më parë, dalin pamjet e rralla nga dasma e

Çifti shumë i dashur për publikun Mihrije Braha dhe Naim Abazi festojnë sot  29-vjetorin e martesës.

Me rastin e këtij përvjetori, ka qenë vetë Mihrija që ka publikuar disa fotografi nga dasma e tyre.Vihet re që në atë kohë, këngëtarja ka qenë brune, shumë ndryshe nga sot. Ndërsa Naimi ka qenë pak më i mbushur se tani.

Nuk do ta njihni! 29 vite më parë, dalin pamjet e rralla nga dasma e

Dyshja janë prindër të një djali, i cili duket se ka ndjekur rrugën e prindërve pasi i pëlqen jashtëzakonisht muzika.

Më poshtë gjeni fotot e publikuara nga Mihrija:

Nuk do ta njihni! 29 vite më parë, dalin pamjet e rralla nga dasma e

Më të lexuarat