BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Nuk do ta njihni! Këngëtarja shqiptare bën ndryshimin drastik në pamje

Nuk do ta njihni! Këngëtarja shqiptare bën ndryshimin drastik

Këngëtarja Kida ka bërë “çmendurinë” e radhës, duke i kthyer në bjonde platin flokët e saj.

Kida i ka lyer flokët siç ka treguar vetë në InstaStory dhe duket se do ta shohim bjonde për një kohë të gjatë.

Në fakt, ia ka vlejtur pasi ky look i shkon tej mase këngëtares dhe e bën të duket super tërheqëse.

Nuk do ta njihni! Këngëtarja shqiptare bën ndryshimin drastik

Më të lexuarat