BREAKING NEWS

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve komunikon vendimin e fundit

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19,
x

Gossip

Nuk do ta njihni, shihni si dukej gazetarja Sonila Meço në daljen e saj të parë në ekran (FOTO)

Nuk do ta njihni, shihni si dukej gazetarja Sonila Meço në daljen e

Sonila Meço është një ndër moderatoret më të dashura shqiptare. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan detaje nga jeta e saj profesionale dhe private.

Meço është prej vitesh një figurë e njohur e ekraneve tona, por doni ta shihni si ka qenë në fillimet e karrierës së saj?

Puna e saj nisi në Tv Klan në shtator 2001 dhe në foton e mëposhtme mund të shihni sesa ka ndryshuar nga dalja e saj e parë e deri më tani.

Nuk do ta njihni, shihni si dukej gazetarja Sonila Meço në daljen e