BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Gossip

Nuk do ta njihni! Shikoni si dukej Rudina Dembacaj me flokët e shkurtra dhe bjonde

Nuk do ta njihni! Shikoni si dukej Rudina Dembacaj me flokët e shkurtra dhe

Rudina Dembacaj është një emër mjaft i njohur i skenave të teatrit dhe atyre televizive.

U bë kohë që e shohim Rudinën në ekran po nga ajo kohë e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Në një prej fotove të publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me flokët bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot, madje as nuk njihet.

Nuk do ta njihni! Shikoni si dukej Rudina Dembacaj me flokët e shkurtra dhe

Më të lexuarat