BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Gossip

“Nuk do zgjohem, po s’më puthe ti”/ Nisin romancat e para në ‘Big Brother VIP’, këngëtarja e njohur gjen surprizën romantike në shtratin e saj

“Nuk do zgjohem, po s’më puthe ti”/ Nisin romancat e para

Në ‘Big Brother VIP’ duket se kanë filluar sinjalet për krijimin e çifteve të para.

Këngëtarja Fifi pas përfundimit të dënimit nga ‘Vëllai i Madh’ që i detyroi të qëndronin 48 orë në njërën pjesë të pavarur të shtëpisë shumë larg luksit me të cilët ata ishin mësuar, u përball me një surprizë të këndshme.

Mbrëmjen e djeshme, Paloma, Fifi, Arditi dhe Iliri iu bashkuan pjesës tjetër të banorëve duke rinisur kështu normalitetin.

Pas dy netësh gjatë të cilave flinin larg njëri-tjetrit, Graniti kishte përgatitur një surprizë shumë të këndshme për Fifin.

Sapo u rikthye në dhomën e saj të gjumit ajo e gjeti krevatin e saj të mbuluar me petale dhe me disa qiri.

Pas këtij gjesti romantik ata janë përqafuar me njëri-tjetrin teksa Graniti i këndon: Nuk do zgjohem, po s’më puthe ti…