Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk donte t’ia priste flokët, shihni ç’i bën moderatorja e njohur e “Tv Klan” parukieres (VIDEO)

Postuar: 20/03/2019 - 12:47

Moderatorja e njohur, Bora Zemani që në daljen e saj të parë në ekran ka dalluar për flokët e gjatë dhe të drejt brun. Mirëpo, pak ditë më parë ajo i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka publikuar një foto ku shihej me flokë të shkurtër.

Bora zgjodhi që të hiqte dorë nga flokët e gjatë, mirëpo siç duket parukierja e saj nuk ka qenë aspak dakord me këtë vendim. Në një video të publikuar së fundmi në ‘Instagram’, Bora ka treguar se në momentin që parkurierja e saj nuk ka pranuar t'ia presë flokët ajo ka marrë gërshërën dhe i ka prerë vetë.

“Po ju do i prisnit vetë flokët nëse parurierja juaj nuk do ishte dakord? Ja çfarë më detyroi të bëja e imja”, ka shkruar Bora pranë videos që ka shkrirë së qeshuri ndjekësit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 08:00

“Në Shqipëri të flasësh për mjedisin, shëndetin apo mbrojtjen e natyrës je alien ose i çmendur por ndërkohë qe ne bëhemi copash për 30-qershorin, toka dhe deti helmohet çdo sekondë në këtë vend të bekuar!”

Postuar: 17/06/2019 - 07:52

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të

Postuar: 17/06/2019 - 07:18

Rezarta është nënë e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë, por për shkak të problemeve të em

Postuar: 16/06/2019 - 19:55

Atë e njohin të gjithë për rolet e tij të panumërta në ‘Portokalli’ ku ka spikatur me

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio L

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade