BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

"Nuk dua të iki kurrë ", zbuloni ku ndodhet vendi i fshehtë në Shqipëri që la pa fjalë Dua Lipën

"Nuk dua të iki kurrë ", zbuloni ku ndodhet vendi i

Vetem shumë pak kilometra e ndajnë nga Saranda, një gji i zbuluar sëfundmi, me rërë të bardhë dhe ujin e kristaltë që të sjell në mëndje parajsën mbi tokë, Maldive.

Tashmë destinacion i shumë kërkuar nga shqiptarë dhe jo vetëm, “magjia” Kep Merli la pa fjale dhe ish-presidentin francez Nicola Sarcozy së bashku me gruan e tij Carla Bruni.

Vendi që Dua Lipa nuk do donte të ikte kurrë.

Të paktën kështu shprehet pop stari shqiptar në një postim në Instagram.

Pushimet verore të Duas për te cilat foli dhe prestigjozja Daily Mail duket se do të qendrojnë gjatë në memorien e saj,  familjes dhe personave të tjerë që e shoqërojnë, te cilët po ashtu ndihen të ekzaltuar nga bukuritë që ka vendi jonë.