BREAKING NEWS

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan
x

Gossip

“Nuk dua të më flasësh, boll!”, pas përplasjeve të forta me Rezart Veleshnjën, ish-Missi debaton ashpër edhe me gazetarin e njohur

“Nuk dua të më flasësh, boll!”, pas përplasjeve

Këngëtarja Kleoniki Delijorgji dhe gazetari Bledi Mane kanë pasur një debat në rubrikën “Trotuar”.

Këtë herë, tema ishte “Seksizmi”, frymëzuar nga debati i një jave më parë mes Nikit dhe Rezart Veleshnjas, por edhe rubrikën në fjalë e shoqëruan replikat dhe debatet.

Fillimisht, fjalën e mori Delijorgji, e cila u shpreh se seksizmi në vendin tonë, jo vetëm që është prezent, por edhe pranohet nga të dyja gjinitë, edhe nga burrat, edhe nga gratë si pasojë e diktaturës komuniste.

Pas fjalës së këngëtares, ka nisur të flasë Bledi, i cili ka kundërshtuar parafolësen. Këtu ka nisur dhe debati mes të dyve, ku Niki është shprehur herë pas herë me fjalitë: “Nuk dua të më flasësh më ti, boll”, “Ty të ka sjellë për të na acaruar ne, më duket!” apo “A mund të mos më flasë ky [drejtuar Bledit]”.

Mirëpo, këtë rradhë debati nuk ka degraduar deri në ofendime personale si në rastin e debatit me Rezartin.