Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk duhet humbur! Ironizon Olsi Bylyku, shfaqet në variantin e Mihal Kokëdhimës (Video)

Postuar: 19/08/2019 - 23:45

Natyrisht që pamjet e publikuar gjerësisht në rrjetet sociale dhe nëpër mediat vendase të pronarit të një resorti në Jug të vendit ishin të vërteta dhe  si të tilla ato u konsideruan të tmerrshme.

Mihal Kokëdhima u bë emri më i përmendur i ditës ndërsa ky i fundit u përvesh në xhamin e mjetit të disa turistëve që ishin larguar nga restoranti i tij pa paguar faturën.

Por video ka ardhur në një variant tjetër nga aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku ku duke imituar gjestin e Kokëdhimës, është varur në xhamin e një makinë ku i kërkon drejtuesit të saj të ndalojë.

Sapo drejtuesi ndalon mjetin, Olsi i tregon atij arsyen se përse ishte përveshur ashtu në xham ndërsa i thotë: “Kishe harruar telefonin”. Video është publikuar nga vetë aktori, ndërsa përkrah saj shkruan: “Si qëndron e vërteta”.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 23:33

Në librin e Moore-it tregohet se si ish-bashkëshorti i saj, Ashton Kutcher e trashtoi dy herë përgjatë martesës së tyre 8-vjeçare, me Brittney Jones-in dhe Sara Leal- in.

Postuar: 20/09/2019 - 22:48

Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili.

Postuar: 20/09/2019 - 18:51

Roberti Berisha pak kohë më parë u nda nga Nora Istrefi.

Postuar: 20/09/2019 - 16:14

Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e koncertit gjigant që Capital T do të mbajë në “Sheshin

Postuar: 20/09/2019 - 14:56

Për shkak të një defekti në linjën e transmetimit që shkon nga ujëmbledhësi i Bovillës deri në im

Postuar: 20/09/2019 - 14:35

Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA.

Postuar: 20/09/2019 - 14:08

Ditët e fundit Kiara Tito dhe Butrint Imeri kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak