BREAKING NEWS

“Një orë e më parë, këta katërkëmbësh të mbyllen pas hekurave”, kryeministri Rama dha ultimatum, arrestohen 3 personat që shkatërruan stolat e stadiumit (DETAJE)

“Një orë e më parë, këta
x

Gossip

Nuk duhet humbur! Ironizon Olsi Bylyku, shfaqet në variantin e Mihal Kokëdhimës (Video)

Nuk duhet humbur! Ironizon Olsi Bylyku, shfaqet në variantin e Mihal

Natyrisht që pamjet e publikuar gjerësisht në rrjetet sociale dhe nëpër mediat vendase të pronarit të një resorti në Jug të vendit ishin të vërteta dhe  si të tilla ato u konsideruan të tmerrshme.

Mihal Kokëdhima u bë emri më i përmendur i ditës ndërsa ky i fundit u përvesh në xhamin e mjetit të disa turistëve që ishin larguar nga restoranti i tij pa paguar faturën.

Por video ka ardhur në një variant tjetër nga aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku ku duke imituar gjestin e Kokëdhimës, është varur në xhamin e një makinë ku i kërkon drejtuesit të saj të ndalojë.

Sapo drejtuesi ndalon mjetin, Olsi i tregon atij arsyen se përse ishte përveshur ashtu në xham ndërsa i thotë: “Kishe harruar telefonin”. Video është publikuar nga vetë aktori, ndërsa përkrah saj shkruan: “Si qëndron e vërteta”.