BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Gossip

Nuk duroi të qëndronte i izoluar, Endri Prifti thyen karantinën dhe shpërthen i revoltuar ndaj personazheve VIP: A ka mbetur me barrë ndonjë nga këto bundrrat, këto ditë?

Nuk duroi të qëndronte i izoluar, Endri Prifti thyen karantinën

Këngëtari Endri Prifti duket se ka zgjedhur të mos e respektojë karantinën edhe pse vazhdimisht po bëhet thirrje për të qëndruar në shtëpi.

Në disa video të shpërndara në rrjetet sociale, këngëtari shfaqet duke shëtitur me makinë, ndërsa nuk mungojnë as batutat nga ana e tij.

Por, Endri ka një kuriozitet të madh për këtë periudhë, dhe lidhet me femrat e showbiz-it.

Në një video të postuar, Endri Prifti shtron pyetjen e tij, me tone ofenduese:

“Ore një pyetje kam unë, a ka mbetur ndonjë me barrë nga këto bundrrat e V.I.P-së?”

Teksa ka regjistruar dhe postuar këtë pyetje, këngëtari ja plas të qeshurës, ndërsa nuk e dimë se për kë nga femrat VIP e ka konkretisht këngëtari.

Nuk duroi të qëndronte i izoluar, Endri Prifti thyen karantinën

Më të lexuarat