BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x
BREAKING NEWS

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po ngushtohet!”, Dritan Abazoviç bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje Prokurorisë: Ata që duan të më ‘heqin kokën’, të nxitojnë, pasi...

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po
x

Gossip

"Nuk duroj dot më…", Wanda Nara dhe Mauro Icardi marrin vendimin e papritur (Videoja që po qarkullon me shpejtësi)

"Nuk duroj dot më…",  Wanda Nara dhe Mauro Icardi marrin

Kësaj here nuk janë as thashetheme, as spekulime, as supozime, por është fakt, Wanda Nara dhe futbollisti argjentinas Mauro Icardi do të divorcohen.

Gjatë orëve të fundit në media po bën xhiro një audio në të cilën dëgjohet Nara teksa i thotë punonjëses së saj se është duke përgatitur letrat e divorcit.

“Carmen erdha në Argjentinë sepse po divorcohem nga Mauro,” dëgjohet Wanda teksa i thotë punonjëses së saj, Carmen.

Në audio Carmen dhe Wanda flasin për divorcin e “çiftit më të famshëm”.

“Do të qëndroj dhe disa ditë dhe më pas do të kthehem. Do të bëj kërkesë për divorc, nuk mund të duroj dot më”, dëgjohet më tej bukuroshja seksi ti thotë punonjëses.

Në këtë mënyrë u vërtetuan thashethemet që qarkullonin prej ditësh. Në të vërtetë Wanda dhe Mauro janë të ndarë prej kohësh, mirëpo tani po i vendosin vulën ndarjes së tyre edhe zyrtarisht.

Më të lexuarat