BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

“Nuk e di sesi shkova tek dhoma e djalit”, Fatma Haxhialiu tregon si e përjetoi tërmetin e tmerrshëm: Tri mikeshat e mia kanë përfunduar në spital!

“Nuk e di sesi shkova tek dhoma e djalit”, Fatma Haxhialiu tregon si

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ishte e ftuar dje në “Ftesë në 5” ku tregoi si e përjetoi tërmetin e 26 nëntorit. Fatma tregoi se menjëherë në mënyrë instiktive shkoi tek i biri. Moderatorja u shpreh se tre mikeshat e saj kanë përfunduar në spital për shkak se kanë ecur në çastin kur ka ndodhur tërmeti.

“Momenti i parë i imi ka qenë instikistivisht, jam ngritur dhe kam shkuar te dhoma e çunit. Unë nuk e di se si kam shkuar deri atje, sepse tre nga mikeshat e mia kanë përfunduar në spital pikërisht se kanë pësuar fraktura gjatë ecjes. Nuk e di se si jam ngritur, di që kam qenë konshiente kur kam parë ata të dy, gjithë pjesën tjetër e kam bërë në mënyrë instiktive", u shpreh Fatma.

Më të lexuarat