Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Nuk e dija që do të ishte hera ime e fundit”, Armina Mevlani bën rrëfimin prekës

Postuar: 18/04/2019 - 08:42

Blogerja e njohur Armina Mevlani është bërë nostalgjike ditën e djeshme dhe ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto të vjetra nga fëmijëria.

Ajo ka kujtuar kohën kur ishte 8-vjeç dhe kërcente në festivalet e shkollës këngët e Britney Spears.

Në një tjetër foto, Armina ka ndarë me ndjekësit kukullën e saj të fëmijërisë dhe me siguri ka prekur zemrat e të gjithëve me fjalët e shkruara krahas fotos.

"Ka gjithmonë një herë të fundit për gjithçka, por ne s'e dimë. Herën e fundit që e vesha këtë kukull Barbie, nuk e dija që do të isha hera ime e fundit në jetën time që unë do të luaja."- shkruan Armina në postim.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 27/05/2019 - 07:40

Një ngjarje e papritur ka ndodhur së fundmi në Festivalin Kanës ku çifti i njohur i showbizit, Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij 22-vjeçare Hana Cross kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve me sherrin e tyre.

Postuar: 27/05/2019 - 07:40

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë zyrtarisht burrë e grua!

Postuar: 27/05/2019 - 07:31

Moderatori i njohur Turjan Hysko i cili çdo të dielë moderon emisionin “Familja” në &

Postuar: 26/05/2019 - 21:31

Gaz Paja do martohet së shpejti, ndërkohë bashkëshortja e tij e ardhshme sapo e bëri festën e beq

Postuar: 26/05/2019 - 18:16

Këngëtari i njohur shqiptar Gena ka qenë i ftuar pasditen e sotme në 'E diell'.

Postuar: 26/05/2019 - 18:02

Në media qarkullojnë fjalë se këngëtari i njohur Butrint Imeri është në një marrëdhënie me modera

Postuar: 26/05/2019 - 15:56

Reperi i njohur Stresi po qëndron në qeli prej 7 muajsh për shkak të problemeve ligjore.