Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Nuk e dija që janë serbe", Almeda Abazi kërkon falje publike

Postuar: 12/11/2018 - 21:07

Bukuroshja shqiptare po ndan gjithnjë e më shumë me ndjekësit virtual momente nga përditshmëria, ku fokusi parësor, sigurisht që është tek fëmija që pritet të vijë në jetë së shpejti.

Nga dhuratat e para, tek stili i veshjes, ish-Missi shqiptar Almeda Abazi është treguar shumë e hapur në drejtim të këtij kapitulli të ri të jetës, kur siç është bërë e udhës, nuk mungojnë momentet kur publikohen foto nga ushqime të ndryshme. Në këtë vazhdë, ajo ka postuar një foto me ushqime ditën e djeshme në instastory, por ka mjaftuar kaq dhe Almeda është "bombarduar" me komente që e shënjestronin për faktin se ajo po konsumonte ushqime serbe.

Nën këtë trysni, bukuroshja shqiptare ka vendosur që ta fshijë këtë foto, ndërsa ka kërkuar edhe një falje publike. Sipas indeksonline, ajo ka shkruar: "Nuk e dija që janë serbe, sorry! Qetësohuni", ka shkruar Almeda në postimin e saj të fundit.

Sigurisht që e gjithë kjo situatë kaloi tashmë...

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 21:58

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë.

Postuar: 09/12/2018 - 21:50

Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje.

Postuar: 09/12/2018 - 21:27

Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej

Postuar: 09/12/2018 - 21:13

Tashmë e dinë të gjithë që konflikti mes dy këngëtarëve shqiptarë ka arritur deri në atë pikë saq

Postuar: 09/12/2018 - 20:49

Aktor Flor Binaj ka dhënë një përgjigje, që askush nuk e priste  në momentin që&nb

Postuar: 09/12/2018 - 20:15

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex&r

Postuar: 09/12/2018 - 19:33

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka marrë famë ndërkombëtare.