Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk e duron dot muzikën e saj? Shikoni çfarë i bën Shkëlzeni Arminës në makinë (VIDEO)

Postuar: 14/03/2019 - 16:49

Armina Mevlani e ka thënë gjithnjë se është një fanse e madhe e muzikës rock, por kjo nuk do të thotë se partneri i saj duhet ta pëlqejë gjithashtu këtë lloj muzike.
 
Kjo dukej gjatë një videoje që publikoi sot bukuroshja brune, e cila po shijonte muzikën e saj të preferuar gjatë një udhëtimi me makinë me Shkëlzenin.
 
Teksa po këndonte vargjet e këngës “Sex on fire” nga Kings of Leon, papritur iu ndërpre muzika dhe Armina iu kthye Shkëlzenit:
 
“Pse ma fike?”.
 
“S’fika gjë unë”, iu përgjigj ai.
 
Në fakt ne mendojmë se Shkëlzeni e ndërpreu këngën pikërisht në çastin e refrenit, në mënyrë që të dëgjonte sesi do t’i këndonte Armina vargjet: “Your sex is on fire”.
 
Por Armina mendon se ai e fiku thjesht sepse nuk i pëlqen muzika që dëgjon ajo:
 
“Ai nuk e duron dot muzikën time besoj”, shkruan ajo teksa publikon videon e këndshme!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 19:01

Kur Meghan Markle dhe Princ Harry treguan që do largohen nga Kate dhe William për të jetuar në një tjetër shtëpi, fansat në internet arritën në konkluzionin që ata kishin mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Postuar: 20/03/2019 - 18:24

Ylli shqiptar i muzikës botërore Rita Ora ka shuar kureshtjen e ndjekësve të saj për të shkuarën.

Postuar: 20/03/2019 - 16:31

‘Në kurthin e Piter Pan’ është një ndër emisionet ku prezenca e fëmijëve e bën këtë e

Postuar: 20/03/2019 - 16:06

Mjafton një kostum i kuq për të treguar fizikun e Georgina Rodriguez.

Postuar: 20/03/2019 - 12:47

Moderatorja e njohur, Bora Zemani që në daljen e saj të parë në ekran ka dalluar për flokët e gja

Postuar: 20/03/2019 - 12:12

Disa ditë më parë në media u përhap lajmi se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ishte ndar

Postuar: 20/03/2019 - 11:59

Kanye West ka deklaruar së fundmi se kërkon të sjellë një projekt të ri muzikor me një këngëtar