BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

Nuk e fitoi dot betejën me covid/ Çiljeta Xhilaga në dhimbje të madhe prek me fjalët dedikuar të atit të ndjerë: Zot, më jep qetësi për të…

Nuk e fitoi dot betejën me covid/ Çiljeta Xhilaga në dhimbje

Para disa ditësh ka humbur jetën babai i këngëtares së njohur, Çiljeta Xhilaga për shkak të koronavirusit. Këngëtarja e njohur ka bërë një mesazh të ndjerë për të atin që nuk jeton më.

Dhimbja është akoma e madhe dhe ditën e sotme Çiljeta zgjodhi të publikonte në Instagram një foto të vetes, krahas së cilës shkroi:
“Zot, më jep qetësi për të pranuar gjërat që nuk mund t’i ndryshoj, guximin për të ndryshuar gjërat që mundem dhe mençurinë për të dalluar ndryshimin mes tyre.”

Pak ditë pasi i ati kishte ndërruar jetë, këngëtarja kishte ditëlindjen, e në këtë ditë u surprizua nga partneri i saj, Alban Hoxha, i cili i personalizoi një yll në qiell me emrin e saj.

Çiljeta është nënë e një djali, Fernandos, që erdhi në jetë nga marrëdhënia e mëparshme e këngëtares.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???? C????????????????????????? ???????????????????????????? ???? (@ciljetaxhilaga)