BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Gossip

Nuk e heq pemën gjithë vitin, Genardi zbulon misterin që fshihet pas këtij vendimi të tij

Nuk e heq pemën gjithë vitin, Genardi zbulon misterin që fshihet

Genard Hajdini ishte dje pjesë e “Ftesë në 5” në Top Channel përmes një lidhjeje në Skype, nga ku tregoi gjithë entuziazmin për pemën e Krishtlindjeve. Ndryshe nga çdo familje tjetër, Genardi dhe Sonida nuk e heqin bredhin pas mbarimit të festave e ky detaj ka ngjallur gjithnjë interes.

I pyetur nga Bieta, Genardi shpjegoi se pas kësaj fshihet një histori.

E gjitha filloi kur OSHE iu preu dritat dhe prej atij momenti Genardi vendosi të mbante për gjithë vitin bredhin në shtëpi.

“I vendosëm për mbarësi, që të mos na ndërpriten dritat kurrë. Zgjoheshim çdo mëngjes sikur kishim Krishtlindje. Ja me kukulla, me kukulla.. me gjëra të bukura”, tha ndër të tjera ai.

Më të lexuarat