Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk e ka për herë të parë, ja gjuajtjet "epike" me këpucë

Video: 

Postuar: 10/09/2018 - 15:29

Niki Minaj nuk ishte personi i parë që ra viktimë e gjuajtjes me këpucë nga Cardi B.

Kjo e fundit e kishte bërë kete gjest edhe më përpara.

Sipas videos, Cardi B ishte ne festën e Love & Hip Hop vitin e kaluar kur pati një debat me Asian.

Asaj  nuk i pëlqeu shpjegimi i kësaj të fundit kur e pyeti pse nuk i pëlqente Cardi, dhe pa hezitim,hoqi këpucën e saj të kuqe dhe goditi direkt Asian, ashtu siç pritej, plasi nje sherr i madh.

Siç duket reperja e ka si armë mbrojtëse këpucën e saj.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/02/2019 - 12:36

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në skenë dhe në rrjetet sociale.

Postuar: 20/02/2019 - 11:31

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Erza Muqolli, e cila ka arritur suksese të mëdha jashtë kufijve,

Postuar: 20/02/2019 - 10:51

Duket se ky vit ka nisur me skandale të mëdha në botën e showbizit ndërkombëtare dhe për emrat e

Postuar: 20/02/2019 - 08:22

Alban Dudushi dhe Bieta Sulo janë ndër çiftet e njohur më të komentuar.

Postuar: 19/02/2019 - 21:17

Nëna e yllit të muzikës Miley Cyrus po bën xhiron e botës pas fotografisë së shkrepur një ditë më

Postuar: 19/02/2019 - 21:05

Dy prezantues u përballën me një lumë kritikash, pasi u xhiruan teksa flisnin për gjoksin e një g

Postuar: 19/02/2019 - 19:15

 Pasditen e sotme, në  emisionin ‘Ftesë në Pesë me Bieta Sulon, u diskutua ligji