BREAKING NEWS

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën parakohe muzikantit të njohur shqiptar, prej një muaj luftë me sëmundjen në Turqi, miku i tij jep lajmin e hidhur

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën
x

Gossip

"Nuk e kam problem që ta marrin vesh të gjithë", moderarotja e njohur e ‘Top Channel’ flet hapur për të dashurin e saj: Ai i ka bërë detyrat e shtëpisë!(VIDEO)

"Nuk e kam problem që ta marrin vesh të gjithë",

Moderatorja Fjoralba Ponari e ftuar në emisionin e mëngjesit "Wake Up" foli hapur për jetën e saj private dhe për lidhjen e saj që tashmë e ka bërë publike.

Kohët e fundit ajo është treguar më "dorëlëshuar" në rrjetet sociale duke publikuar edhe foto me partnerin e saj prej disa vitesh. Moderatorët Oriela Nebijaj dhe Isli Islami e pyetën me humor nëse i kishin vjedhur paswordin...

"Unë me atë timen ia kam ruajtur identitetin. Nuk e kam mbajtur sekret edhe në intervistat që kam dhënë... Shikoni gjë aty, përveç fytyrës sime?!"-ia kthen Fjoralba duke qeshur.

Ori vijon duke e ngacmuar: "ke frikë mos ta marrin"?

Fjoralba thotë se tashmë nuk e ka problem që ta marrin vesh të gjithë. "Françesko i ka bërë detyrat e shtëpisë, e kanë marrë vesh me çfarë merret e të gjitha me radhë...por thjesht nuk është personazh publik."-përfundon Fjoralba.

Më të lexuarat