BREAKING NEWS

“Kjo është e tmerrshme”/ Klodiana Lala nxjerr detajet ‘bombë’ për vrasjen që tronditi Shqipërinë dhe hedh akuzat e forta ndaj këtyre 2 zyrtarëve: Erdhën me ‘Range Rover’!

“Kjo është e tmerrshme”/ Klodiana Lala nxjerr detajet
x
BREAKING NEWS

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, ja “Dora e Zezë” serbe që nisi Luftën e Parë Botërore

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë
x
BREAKING NEWS

“Renditemi në vendin e shtatë në botë për kultivimin e kanabisit”, eksperti i kriminalistikës jep alarmin: Shqipëria tranziti dhe përpunimi i drogërave të forta, grupet kriminale nuk kanë më interes me...

“Renditemi në vendin e shtatë në botë për
x
BREAKING NEWS

“Shteti u ngrit në këmbë për atentatin ndaj Tom Doshit”, Klodiana Lala akuzon rëndë politikanët: Kur duan e dërgojnë telefonin e autorit brenda natës në Izrael, vrasjen e Xhuvanit po e...

“Shteti u ngrit në këmbë për atentatin ndaj Tom
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Lala: Policia gënjeu, u minua institucioni, tentativa për të manipuluar ngjarjen. Karamuço: Ja pse shkuan në vendngjarje dy zv.drejtorët

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Lala: Policia gënjeu, u minua institucioni,
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Klodiana Lala zbulon çfarë u gjetën në ‘ML’: Si gënjeu publikisht Ardi Veliu për ngjarjen e Elbasanit

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Klodiana Lala zbulon çfarë u gjetën
x
BREAKING NEWS

“Ishte një ngjarje e rrezikshme, nuk iu falet”, Ervin Karamuço fajëson zyrtarët e policisë për vrasjen që tronditi vendin: Edhe gjyqtari ka shumë faj dhe përgjegjësi

“Ishte një ngjarje e rrezikshme, nuk iu falet”, Ervin
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ ‘Është për të vënë duart në kokë’, Klodiana Lala zbulon detaje të reja nga dosja: Dy zv.drejtorët e policisë ishin të parët në vendngjarje, gënjyen publikisht për...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ ‘Është për të vënë
x

Gossip

“Nuk e kanë lejuar...”, Anaidi rrëfen komunikimin që pati me Bora Zemanin pas spektaklit të djeshëm në “Big Brother VIP”, tregon çfarë i tha moderatorja

“Nuk e kanë lejuar...”, Anaidi rrëfen komunikimin që

Beatrix dhe Donaldi mbrëmë folën gjerë e gjatë rreth asaj që po lind mes tyre. Aktori u ndal te gjithë rrugëtimi “i ndjenjave” të tij brenda këtyre 60 ditëve, ku mes të tjerash u shpreh se ka pritur një shenjë nga Bora. Mirëpo, Arbana i tha se ajo shenjat i ka dhënë jashtë dhe se mbrëmjen e djeshme nuk e kishte pranuar ftesën për tu përballur me Donaldin.

Nga ana tjetër, Bora vijon të qëndrojë në heshtje dhe gjatë gjithë kësaj periudhe nuk ka bërë asnjë reagim. Madje, nuk ka qenë aktive as në rrjetet sociale. Mirëpo, Anaid Kaloti, një nga fituesit e “Big Brother Albania” ka treguar se mbrëmë pas spektaklit ka komunikuar me moderatoren dhe se ajo i ka thënë se ka dashur t’i jepte Donaldit një shenjë, por nuk është lejuar nga produksioni.

Në një video live në Instagram, Anaidi tha:

“Unë sapo kam komunikuar me Borën dhe në fakt më ka thënë dhe më parë, që është përpjekur të komunikojë me Donaldin, por nuk është lejuar nga produksioni. Nuk është e vërtetë që Bora nuk është munduar të japë një shenjë.”

Më të lexuarat