BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me selinë e PD-së nëse gjykata i jep vulën Alibeajt

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me përgjigjen

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me
x
BREAKING NEWS

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në protestë!”, Arian Çani bën reagimin epik ndaj deklaratës së Luçiano Boçit: Uaaaa, o Ylli e di ç’do të thotë...

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në
x
BREAKING NEWS

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar
x
BREAKING NEWS

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani paralajmëron surprizën e Ilir Metës më 25 korrik: Edhe ata që janë me pushime do të hapin ekranin

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani
x

Gossip

“Nuk e kemi dashur kurrë, babai e shante gjithnjë ", Dalina Buzi “shtang” Armina Mevlanin në atë çka thotë për Sali Berishën, ja çfarë tha moderatorja e njohur e Top Channel

“Nuk e kemi dashur kurrë, babai e shante gjithnjë ", Dalina

Blogerja e njohur Armina Mevlani është shprehur sonte e lumtur për rizgjidhjen e vjehrrit të saj Sali Berishës në krye të Partisë Demokratike.

Në emisionin ku ajo është bashkë-moderatore, “Goca dhe Gra”, u diskutua rreth rivotimit të tij në krye të PD, për të cilën Armina tha: “Kam konflikt interesi çfarë të them. Gëzim sigurisht që kam. Më shumë se të them se më bëhet qejfi nuk po them gjë tjetër se duket sikur po them kot dhe nuk mendoj me vërte.  E kemi mbështetur të gjithë në familje. Kësaj radhë më shumë se familja, kanë qenë njerëzit brenda PD që e kanë thirrë dhe votuar.”

Ndërkohë, Dalina Buzi nuk e fshehur faktin që familja e saj ka qenë gjithmonë kundër Berishës dhe nuk e kanë simpatizuar si figurë politike.

“Armina, taksirati të ra. Kam qenë në një familje që nuk e ka dashur kurrë Berishën. Babai im shante vetëm kur dilte ai. Ai është vjehrri jot por i përket të gjithë shqiptarëve. Berisha nuk u largua nga PD asnjëherë. Ai e la dhe e mori prap. Dhe e vetmja kohë që e la ia la një njeriu që është e kundërta e tij. Atë që e ka Berisha e kanë pak lidera që mbeten në historinë e botës. Ai e njeh popullin e tij shumë mirë dhe është dukur gjithmonë më në tokë nga të gjithë liderët më i vërteti. Askush nuk mund të jetë në drejtim të PD veç tij. ”-tha Dalina.

Armina zgjodhi mos të bënte asnjë reagim rreth kësaj.