Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk e kemi ditur më parë, Fifi ka kushërinj 3 këngëtarët e njohur shqiptarë dhe nuk ju shkon aspak mendja se kush janë (EMRAT)

Postuar: 17/11/2019 - 09:43

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Shiko kush Luan’ personazhet VIP kanë zbuluar shumë detaje të reja nga jeta e tyre që nuk i kemi ditur më parë. Një ndër to ka qenë edhe këngëtarja Fifi, e cila ka treguar për herë të parë se ka lidhje familjare me 3 këngëtarë të njohur shqiptarë.

I pari ka qenë Ermal Fejzullahu, teksa të dy përballeshin në një sfidë ku i përgjigjeshin pyetjeve të sikletshme.

“E kam kushëri. Nga një prejardhje e largët jemi kushërinj. Nuk martohemi dot,”-tha Fifi.

Më pas e pyetur se përse e kishte mbështetur reperen Loredana teksa akuzohej për vjedhjen e një çifti zviceran, ajo tha se e kishte nusen e shtëpisë.

“Ishte shumë fals si muhabet. E kam edhe Mozzikut, e kemi si nuse shtëpie. Ça të bëj unë aq i vogël është Ferizaj.”, u shpreh Fifi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 14:11

Këngëtarja e muzikës pop Madonna anuloi disa shfaqje muzikore dhe koncerte për shkak të problemeve shëndetësore dhe askush nuk dinte më shumë për këtë gjë.

Postuar: 06/12/2019 - 14:04

Moderatorja e emisionit "Wake up", Ori Nebijaj në një intervistë për revistën "Cla

Postuar: 06/12/2019 - 13:16

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ishte e ftuar dje në “Ftesë në 5” ku tregoi si e

Postuar: 06/12/2019 - 12:52

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Renato Mekolli, shefi i famshëm i kuzhinës ka vendosur të larg

Postuar: 06/12/2019 - 12:46

I ftuar në emisionin “Rreze Dielli” aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar se po

Postuar: 06/12/2019 - 11:25

Modelja shqiptare Niki Delijorgji shfaqet duke bërë një selfie para pasqyrës, me fytyrën e lyer m

Postuar: 06/12/2019 - 10:14

Moderatorja, Elita Rudi me anë të një videoje ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ po