BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Gossip

Nuk e kishte bërë askush më parë! Befason moderatorja e njohur e Top Channel, zbulon detajin personal dhe na shtangu të gjithëve

Nuk e kishte bërë askush më parë! Befason moderatorja e

Moderatorja e ‘Goca dhe Gra’, Dalina Buzi është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan në Instagram momente nga përditshmëria e saj. Ditën e sotme me anë të një fotoje të publikuar Dalina ka treguar se ka nisur pushimet e para verore. Mirëpo moderatorja nuk e ka lënë me kaq. Në profilin e saj ka publikuar një video ku tregon çfarë ajo ka kërkuar në ‘Google’ ditën e sotme. Në fakt po t’i hedhim një sy vihet re që termat janë shumë të ndryshëm si për shembull ‘testi i atësisë, sa zgjat testi i ADN, emrat dhe mbiemrat në Kosovë’ etj.

Buzi nuk e ka shpjeguar arsyen se përse ka kërkuar pikërisht këto terma dhe hapësira jonë për të aluduar mbetet e gjerë.

Nuk e kishte bërë askush më parë! Befason moderatorja e

Më të lexuarat