BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Gossip

Nuk e mban më të fshehur! Genta Ismajli merr surprizën madhështore nga biznesmeni turk (Fotot)

Nuk e mban më të fshehur! Genta Ismajli merr surprizën

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen. Ai është 39 vjeç dhe jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij.

Pasi lidhja e tyre u bë publike, Genta nuk nguron më të publikojë në rrjetet sociale detaje që lidhen me të.

 Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një surprizë vërtetë të veçantë që ai i ka bërë.

Biznesmeni ka shkruar në urën ikonike të Bosforit, ‘Të dua Genta’ në gjuhën turke.

E befasuar nga kjo gjë Genta ka shkruar në Instastory: ‘Surpriza më e bukur nga burri më i mirë. Të dua’.