BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Gossip

Nuk e njihni dot! Tani prezanton “Përputhen” dhe ka një famë të madhe, por nuk do ta besoni dot se çfarë ka punuar Bora Zemani në fillimet e saj në “Top Channel”

Nuk e njihni dot! Tani prezanton “Përputhen” dhe ka një

Sot është një nga figurat më të njohura publike, po flasim pikërisht për Bora Zemanin, që falë prezantimit të Perputhen ka arritur shume famë. Por dikur Bora Zemani ka qenë velinë e ”Fiks Fare”.

Sigurisht buzëqeshjen dhe këmbët i ka pasur gjithmonë në formë, por dikur ajo ka qenë bionde.

Nuk e njihni dot! Tani prezanton “Përputhen” dhe ka një

Disa video nga fillimet e Borës, kur ishte një adoleshente që donte të provonte gjithçka siç tha dhe ajo vetë, ka qenë modele, ka kënduar në Top Fest dhe ka qenë velinë e Fiks Fare.

Shumë nga ne mund të mos e mbajnë mend këtë fakt dhe do ta kishim të vështirë ta dallonim, sepse në atë kohë ishte shumë e dobët dhe bionde.

Nuk e njihni dot! Tani prezanton “Përputhen” dhe ka një

Më të lexuarat