BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

'Nuk e prek se e ka prek tjetri', konkurrentja e Përputhen shpërthen ndaj Brunos: Ne nuk jemi të virgjëra

'Nuk e prek se e ka prek tjetri', konkurrentja e Përputhen

Në takimin e tij me Alvisën, Bruno hodhi kunja për Mikelën duke thënë se ajo është 'zhgërryer' me Argjendin. Kjo ka sjellë nervozimin e Mikelës, e cila i tha se ishte thjesht një prekje në këmbë.

Debati degradoi dhe Bruno tha se nuk do e prekte kurrë një vajzë që e kanë prekur të tjerët.

"Asnjëra nga ne nuk është e virgjër", i tha Mikela.

Bruno: Unë nuk e dua një femër që preket ashtu, unë s’kam ku ta prek atë se e ka prek Argjendi.

Mikela: Bruno e kontrollon gojën? Ku më ka prekur Argjendi? Që më ka prekur te këmba dhe ia kam hequr dorën…

Bruno: Po ku e di unë ç’ke bërë ti

Mikela: Po pse ti atë tjetrën që do marrësh jashtë, nëse nuk e gjen tek ne, do e marrësh të virgjër? Këtu asnjëra nga ne nuk është e virgjër.

Mikela: Asnjëra nga ne nuk është e virgjër

Bruno: I mban pishtarin gocave ti se le nam. Ç’është ky komunikim.

Mikela: Këtu tek ne nuk kemi goca të virgjëra

Bruno: Nuk është koncepti i virgjërisë për tu prekur se le nam, ça janë këto koncepte se je gjithë kjo vajzë

Mikela: Po ti pra me konceptet e tua që thua aty zhgërryhesh, bëra gjë seks aty unë? Pe ndonjë puthjë në buzë?

Bruno: S’ka lidhje, u shtrive atje…

Mikela: Boll more boll nuk u shtriva isha gjysmë e ulur

Mikela: Jo nuk më puthi jam larguar

Bruno: Mos gënje dhe mos na bëj skena të tilla, të përmendësh virgjërinë dhe seksin se le nam.