BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

Nuk e priste aspak, Bieta Sulo merr surprizën emocionuese nga Alban Dudushi: Epo kur të vjen dashuria në shtëpi me...(FOTO)

Nuk e priste aspak, Bieta Sulo merr surprizën emocionuese nga Alban

Nuk duhet të ketë gjithmonë arsye për të surprizuar njeriun e zemrës dhe këtë na e vërtetoi moderatori Alban Dudushi.

Me një foto në “story” Bieta ka treguar se mbrëmjen e kaluar, Albani i ka dhuruar një trëndafil pa pasur asnjë arsye përveçse dashurisë.

“Epo të vjen dashuria në shtëpi me një trëndafil në dorë dhe ti e pyet ‘çne’. Pse duhet të ketë ndonjë arsye? Të përgjigjet”, ka shkruar Bieta krah postimit të saj.

Nuk e priste aspak, Bieta Sulo merr surprizën emocionuese nga Alban