BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”/ Pas intervistës së parë që dha ish e dashura, Bearti i zhgënjyer nga Tea, bën paralajmërimin e fortë dhe tregon se ka nisur numërimi: Po luan, tani është radha ime të…

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”/ Pas

Historia e Teas dhe Beartit tashmë është kthyer në një tenelovelë. Po aq zhurmë sa bëri lidhja e tyre të njëjtën gjë bëri dhe ndarja e çiftit.Atëhere kur dukeshin aq të lumtur dhe të dashuruar çifti i dha fund lidhjes së tyre pa dhënë asnjë arsye.

Mirëpo, së fundmi ka qenë Tea ajo e cila ka rrëfyer historinë e saj të ndarjes nga Berati, por ky rrëfim I saj nuk i ka pëlqyer aspak Beartit, I cili përmes një instastory ka reaguar mjaft i revoltuar dhe i zhgënjyer.

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”/ Pas

“Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çka me folë. Meqenëse Tea luan kartën e viktimës përsëri edhe me mua. Tani është rradha ime të flas se nuk është ashtu”, shkruan Bearti.

Kjo kundërpërgjigje duhet të jetë një paralajmërim, krahas së cilës ka shoqëruar një numërim prapa në mesnatën e nesërme, atëherë ku ndoshta ai do të japë versionin e tij të ndarjes nga Tea.

Ky rrëfim I Teas është bërë në aplikacionin më të ri të “Përputhen”, aktivizimi I të cilit bëhet kundrejt një pagese prej katër eurove.

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”/ Pas