BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

Nuk është Eduarti! “Gjejeni se kush më solli mua lulet më të bukura këtë mëngjes?”/ Arbana Osmani zbulon personin special të jetës së saj që i bëri dhuratën e veçantë (FOTO)

Nuk është Eduarti! “Gjejeni se kush më solli mua lulet

Moderatorja Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron edhe jetën familjare, udhëtimet, gatimet etj.

Në postimin e fundit, Arbana ka treguar se bashkë me familjen e saj ka shkuar këtë fundjavë në mal për pushime, konkretisht në Bogë.

Nuk është Eduarti! “Gjejeni se kush më solli mua lulet

Përmes një instastory, ajo ka publikuar një foto ku ka një tufë lule, të dhuruara nga djali saj, Joni. “Gjejeni se kush i mblodhi për mua lulet më të bukura këtë mëngjes”, shkruan moderatorja përbri fotos që ka publikuar në Instastory.

Nuk është Eduarti! “Gjejeni se kush më solli mua lulet

 “Dashuria ime e vogël”, shkruan Arbana në një foto tjetër, ku shihet Joni që i jep lulet.

Nuk është Eduarti! “Gjejeni se kush më solli mua lulet

Më të lexuarat