Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk është Elvana Gjata/ E thotë vetë Flori, zbulon kujt i dedikohet kënga “Plas”

Postuar: 06/12/2018 - 19:44

Kënga "Plas" e Flori Mumajesit është bërë një ndër këngët më të komentuara së fundmi në mediat rozë.
 
Kanë qenë të shumtë ata që kanë komentuar se kjo këngë i dedikohet Elvana Gjatës, por vetë këngëtari u shpreh se nuk ka lidhje aspak me lajmet e publikuara.
 
Ditën e sotme, vetë ai ka publikuar në Instagram këngën, duke shkruar gjithashtu se kujt i dedikohet.
 
Këngëtari shkruan bashkëngjitur:
 
Kjo kenge nuk eshte me vetem kenga ime… Eshte e te gjithe atyre qe kane dashuruar dhe dashurojne vertet❤DASHURIA I JEP KUPTIM JETES. #plas#kengamagjike2018"

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 23:01

Almeda Abazi ka postuar për herë të parë foto me djalin dhe bashkëshortin e saj Tolgahan.Djali i tyre erdhi në jetë më 5 Maj të këtij viti dhe çifti zgjodhi të pagëzojë me emrin Efehan.

Postuar: 21/05/2019 - 20:40

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Postuar: 21/05/2019 - 20:22

 Nëse është dikush që ka bërë ndryshime rrënjësore në pamjen e saj, ajo është Rudina Demacaj

Postuar: 21/05/2019 - 20:20

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përdi

Postuar: 21/05/2019 - 19:01

Pakkush është në dijeni që  kur takon Papën ekziston një kod i caktuar veshjeje.Njësoj si në

Postuar: 21/05/2019 - 17:12

 Ditën e djeshme, Arbana Osmani dha alarmin në mesin e fansave në rrjetin social Instagram,

Postuar: 21/05/2019 - 16:44

Ai u përfol gjerësisht në media për lidhjen romantike me moderatoren simpatike Jonida Vokshi.Sard