BREAKING NEWS

Rama spastrime në PS, përzë rreth 25 deputetë, nga Bushati e Angjeli, te Ulqini, Velaj e Shameti, Majko, Xhafaj e Kodheli jashtë zonës së sigurt, ja kush ikën e kush vjen

Rama spastrime në PS, përzë rreth 25 deputetë, nga Bushati e
x

Gossip

Nuk është Ermali, Sabri Fejzullahu i habit të gjithë, prezanton të birin nga martesa e tij e parë (FOTO)

Nuk është Ermali, Sabri Fejzullahu i habit të gjithë,

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu është një ndër artistët më të pëlqyer të skenës pavarësisht viteve që ikin. Krahas repertorit të tij plot këngë të reja, ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Sabriu ka prezantuar si rrallëherë të birin, Armendin. Të gjithë njohin, vetëm Ermalin, por këngëtari është baba i dy fëmijëve nga martesa e tij e parë. Ai ka djalin Armend dhe një vajzë të quajtur Adelina.

“Djali im i madh Armend-Votra”, ka shkruar Fejzullahu krahas fotos.

Nuk është Ermali, Sabri Fejzullahu i habit të gjithë,

Më të lexuarat