BREAKING NEWS

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia e gruas shtatzënë që u vra nga burri para maternitetit

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, presidenti Vuçiç merr vendimin drastik, zbardhet arsyeja dhe detajet

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, presidenti Vuçiç
x
BREAKING NEWS

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës: Është përfaqësuesi më i zi i mafies shqiptare, do u tregojmë liderëve europianë se...

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës:
x
BREAKING NEWS

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga spitali për të blerë bukë dhe...

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga
x
BREAKING NEWS

Policia aksion ‘blic’ në Librazhd, sekuestrohet një sasi e konsiderueshme droge gati për shitje, zbardhen detajet e fundit nga operacioni

Policia aksion ‘blic’ në Librazhd, sekuestrohet një sasi e
x
BREAKING NEWS

A mund të shpëtohej foshnja e 35-vjeçares që u vra para maternitetit? Gjinekologu zbulon të vërtetën

A mund të shpëtohej foshnja e 35-vjeçares që u vra para
x
BREAKING NEWS

PD vijon të jetë e përçarë, Alibeaj ‘shuplakë’ Berishës, ja çfarë thotë për protestën e 6 dhjetorit

PD vijon të jetë e përçarë, Alibeaj
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x

Gossip

Nuk është fustani dhe as dekori, ky është detaji i veçantë që mori vëmendjen e madhe në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit (FOTO)

Nuk është fustani dhe as dekori, ky është detaji i

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Dasma e tyre ka marrë një vëmendje mjaft të madhe ku dyshja dukeshin kaq shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Pas kërcimit të parë të Arminës dhe Shkëlzenit, fjalën e ka mbajtur ish-kryeministri Sali Berisha.

“Arben dhe Mimoza, të dashur Armina dhe Shkëlzen! Në dasma nuk duhen fjalime, ndaj dua të them vetëm dy fjalë. Nga zemra uroj Arminën dhe Shkëlzenin që kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare sonte në këtë ceremoni, me miqtë dhe të afërmit e tyre. “-tha ndër të tjera Berisha.

Disa nga personazhet VIP të ftuar janë Amarda Toska, Ermal Mamaqi, Agnesa Vuthaj, Dalina Buzi, Valdrin Sahiti etj

Mirëpo, gazetari i njohur Arben Mevlani mbajti një fjalim mjaft emocionues në dasmën e të bijës.

 

Gazetari uroi lumturi për dyshen si dhe theksoi se nuk e kishte ditur kurrë që do të bëhej krushk me Sali Berishën.

“Që do bëja një krushk e dija, po se do më bënte Armina krushk me Sali Berishën, këtë s’e dija.”- tha ai.

Mirëpo, menuja në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit ka marrë një vëmendje të madhe. Xing.al ka postuar disa foto ku bien në sy lugët e drurit dhe pjatat një përdorimshe.

Nuk është fustani dhe as dekori, ky është detaji i Nuk është fustani dhe as dekori, ky është detaji i Nuk është fustani dhe as dekori, ky është detaji i