BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Gossip

Nuk është më 16, e gjeni dot sesa vjeç bën sot këngëtarja Greta Koçi? (FOTO)

Nuk është më 16, e gjeni dot sesa vjeç bën sot

Këngëtarja Greta Koçi e ka nisur karrierën e saj muzikore që e vogël dhe të gjithë e njohin batutën “Greta Koçi ka 16 vjet që thotë jam 16 vjeç”.

Por në fakt, Greta ka vite që nuk është më e vogël. Këngëtarja feston sot ditëlindjen dhe mbush 29-vjeç.

Ka qenë ajo vetë që ka njoftuar e para ndjekësit për ditëlindjen, ndërsa nuk vonoi edhe urimi i bukur i motrës së saj, Enit, në Instagram.

Nuk është më 16, e gjeni dot sesa vjeç bën sot

“S’ka rëndësi sa rritemi në moshë motër, gjithmonë do të jem aty për të të përqafuar. Shpresoj që ky vit të sjellë lumturi dhe sukses në rrugën tënde.”- shkruan Eni për Gretën.

Nuk është më 16, e gjeni dot sesa vjeç bën sot

Më të lexuarat