BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Nuk është më pjesë e televizionit? Lori Hoxha plas të vërtetën e marrëdhënies me Eduart Grishajn

Nuk është më pjesë e televizionit? Lori Hoxha plas të

“Eduart Grishaj nuk është më pjesë e Top Media”

“Eduart Grishaj promovon filmin në televizion tjetër,jo në Top Channel”

“Lori Hoxha mungon në promovimin e filmit”

“A do të jetë Eduart Grishaj pjesë e stafit Big Brother Vip?”

Janë këto disa nga titujt e muajit të shkuar ku në median rozë flitej për një krisje marrëdhëniesh midis Lori Hoxhës dhe Eduart Grishaj e Arbana Osmanin.

E ndërkohë që Arbana konfirmoi se do ishte moderatore e Big Brother Vip,bashkëshorti i saj nuk dukej në horizont.

Pse mungonin postimet e shumta midis tij dhe trashëgimtares së Top Channel?

Vetë Lori Hoxha mëngjesin e sotëm ka sqaruar gjithçka me një pyetësor që ka zhvilluar me ndjekësit e saj në Instagram.

“Atëherë pse nuk e ke publikuar filmin “Sofia” të Edit?”-pyet një ndjekës
“Po pres Eduart Grishaj të mbarojë udhëtimet dhe ta shoh me të siç e kemi lënë”-është përgjigjja e Lorit.

Hatërmbetje të hedhura pas shpine?

Strategji marketingu?

Bashkë nuk flasim po pse ta dijë mileti?

Kush e di...