BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Nuk është më sekret, ish-banorja e BBV zbulon për herë të parë portretin e të dashurit (Video)

Nuk është më sekret, ish-banorja e BBV zbulon për herë

Mikela Pupa është një personazh mjaft i komentuar dhe i pëlqyer në median shqiptare. E njohur fillimisht nga pjesëmarrja e saj në “Për’puthen”, më pas Mikela u bë pjesë e një prej shtëpive më të fashmshe në Shqipëri, BBV, ku së bashku me Efin, ishin si një konkurrent i vetëm.

Para disa kohësh, Mikela ka pranuar publikisht se është duke shijuar një lidhje të re dashurie, për të cilën shpesh herë është shprehur se ndihet shumë e lumtur.

Mikela ka treguar se djali me të cilin është e dashuruar dhe ka nisur bashkëjetesën, nuk është personazh publik por që i përket fushës së artit. Pupa ka treguar se nuk dëshiron ta bëjë publike fytyrën e të dashurin pasi vet ai nuk e do këtë gjë.

Mbrëmjen e kaluar, ish-konkurrentja e BBV, ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj ne Instagram, ku sigurisht nuk i kanë munguar pyetjet lidhur me partnerin e saj.

“Foton më të bukur me të dashurin tend”, i ka shkruar një ndjekëse Mikelës, e cila i është përgjigjur duke postuar një video ku shfaqet së bashku me djalin që i ka rrëmbyer zemrën.

“Nuk bëjmë foto kopertinash por kemi gjithmonë momente të tilla”, shkruan personazhi i njohur televiziv bashkangjitur videos së postuar, duke zbuluar për herë të parë identitetin e të dashurit të saj.